CRM Raporlamasını Daha Yararlı ve Anlayışlı Hale Getirin
15.09.2021
Turkey
Site dilini seçin
İşte bu nedenle Tableau ve T1A, nerede ve neden CRM raporlama sorunları yaşadıklarını ve değer katmaya yardımcı olmak ve raporlamalarını tasarım açısından daha anlayışlı ve eyleme dönüştürülebilir hale getirmek için Tableau'yu nasıl kullanabileceğimizi daha iyi anlamak için mevcut müşterilerle bir anket yaptı.
Bu bilgileri sizinle paylaşacağımız ve mevcut CRM raporlarınızı nasıl iyileştirebileceğinizi ve onları daha eyleme geçirilebilir ve anlayışlı hale getirebileceğinizi açıklayacağımız bir canlı etkinliğe katılın. Sonunda canlı bir soru ve cevap oturumu bulacaksınız. Webinarimizda görüsme üzere!
Dünya çapında endüstrileri, özellikle de finans sektörünü etkileyen büyük ve benzeri görülmemiş değişikliklerin yaşandığı 2020 yılından geçiş sırasında, temel bulguları yansıtmak ve analiz etmek önemlidir. En önemli ve kritik olanlardan biri, verilerin aslında herhangi bir şirket için en önemli varlık haline gelmesidir. Ancak, bu verileri gerçekten görmek, anlamak ve bunlara göre hareket etmek için gerekli araçlara sahip değilseniz, aşırı miktarda veriye sahip olmak yeterli değildir.
Arka planlar ve anket sonuçları
Boyutlar ve metrikler
CRM kampanya raporu konsepti
Müşteri bazlı rapor konsepti
Proje yaklaşımı ve çözüm teklifleri
Agenda
Organizatörler
Sales Director DACH – Tier One Analytics GmbH
BERKAN DENKCI
Speaker
Kayıt olun - zaman ayırın. Veriler buna değer!